Прайс

Типова конфігурація 1С:Підприємство Ціна, грн.
Бухгалтерія 8 6690
Бухгалтерія 8. Базова версія 2240
Бухгалтерія 8. Комплект на 5 користувачів 12900
Управління торговим підприємством 15053
Зарплата і управління персоналом. Базова версія 2240
Зарплата і управління персоналом 8400
Управління виробничим підприємством 99000
Управління виробничим підприємством. Комплект на 10 користувачів + клієнт-сервер 141300
Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3300
Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 11610
Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 22290
Бухгалтерiя будiвельноi органiзацiї 8400
Обмін даними з системами “Клієнт-Банк” 1980
8.3. Ліцензія на сервер 24600
8.3. Ліцензія на сервер (х86-64) 42600

 
044 223 57 97
Замовити рахунок на 1С:Підприємство у менеджера
 
Багатофункціональний комплекс 1С:Підприємство — програмний продукт, призначений для автоматизації процесів ведення бухгалтерського, кадрового, управлінського та інших видів обліку. Програма 1С:Підприємство дозволяє ефективно використовувати ресурси виробничих підприємств, організацій, установ, безвідносно до сфери основної діяльності. Такий програмний продукт є дуже популярним і в бюджетних структурах, і в бізнесі.

Багатофункціональність і універсальність програми надає можливість автоматизувати бізнес-процеси, а також створювати індивідуальні прикладні рішення, враховуючі специфіку вимог керівництва підприємства, установи, їх актуальні потреби.

По мірі розвитку фірми, розширення виробничих потужностей користувачі зможуть відкривати для себе новий спектр функціональних можливостей програмного комплексу 1С:Підприємство.

Програмний продукт 1С:Підприємство надає можливість здійснювати ефективний моніторинг всіх бізнес-процесів, а також автоматично складати і відправляти у відповідні органы електронну звітність.

1С:Підприємство: ефективна автоматизація роботи

Ліцензований програмний продукт 1С:Підприємство можливо придбати виключно у офіційних партнерів. Наша компания «Укрзвіт» здійснює продаж програмного продукту, а також пропонує обслуговування даного ПЗ.

Багато хто з керівників стикається зі складнощами в момент первинного вибору конфигурації програми. Спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант програми 1С:Підприємство, який враховує весь спектр робіт, необхідний для успішного функціонування підприємства.

Компанія «Укрзвіт» є надійним партнером, який допомогає підприємствам, установам, організаціям перейти на електронний документообіг. Ми надаємо й інші додаткові послуги:

  • установка, налаштування програми будь-якої версії;
  • встановлення оптимальної конфигурации, яка надасть можливість в подальшому здійснити доопрацювання під потреби конкретного користувача;
  • навчання співробітників підприємства основам роботи з програмним комплексом;
  • абонентське обслуговування, що є гарантією безперебійного та ефективного функціонування програми.

Де придбати 1С:Підприємство

Наша компания «Укрзвіт» надає можливість скористатися професійною підтримкою наших спеціалістів, придбати 1С:Підприємство потрібної конфігурації за прийнятними цінами.

Аби придбати програму 1С:Підприємство, достатньо відвідати офіційний сайт нашої компанії і заповнити форму замовлення. Ми надаємо можливість не лише купити 1С:Підприємство, але й скористатися нашими послугами з її продовження.

Кожен зможе розглянути 1С:Підприємство прайс, оцінити пропоновані нами ціни протягом лише декількох хвилин. Ми робимо все можливе, аби в нашій компанії було легко придбати та почати використовувати програмне забезпечення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.